fotograf ciążowy lifestyle

sesje ciążowe
w domu

sesja ciazowa gdansk

Sesje brzuszkowe w domu to sesje z partnerem w intymnej atmosferze domowego zacisza. Zwłaszcza na sesjach tego typu staram się aby wyglądały jakbyście byli sami. Na sesji domowej występujecie we własnych strojach a zdjęcia wykonuję przy świetle naturalnym. Na konsultacjach, przed sesją, mówię Wam jak przygotować się do sesji. Daję wytyczne dot. stroju oraz przygotowania domu. 

pomysły na sesję ciążową
w domu

Sesja ciążowa w domu jest typową sesją lifestyle. To co różni ją od sesji studyjnej, to przede wszystkim sceneria i światło. Na sesji ciążowej w studio aranżacja jest znana a światło mam pod całkowitą kontrolą. Na sesji ciążowej w domu aranżacją są Twoje wnętrza co nadaje bardzo osobisty charakter zdjęciom. Zawsze przed sesją przeprowadzam z Tobą konsultacje, na których podpowiadam jak przygotować pomieszczenia. W których miejscach. prawdopodobnie będziemy wykonywać większość ujęć. Co warto schować a co zostawić. 

Jeśli chodzi o światło na sesji domowej to zawsze jest ono małą niespodzianką. Ponieważ na sesjach lifestyle zdjęcia wykonuję przy świetle zastanym. Nie obawiam się tej niewiadomej, ponieważ dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu wiem że światło gra ze mną w jednej drużynie. Nuta niepewności i zaskoczenia pozwala zachować świeże spojrzenie i nie popaść w rutynę. 

Sesje domowe mają naturę reportażu, a raczej takie mają sprawiać wrażenie. W praktyce, podczas sesji podpowiadam Wam jak ustawić się względem światła lub jak zapozować żeby wyglądać najpiękniej. Zdjęcia które ja uwielbiam i Wy również je wybieracie, to kadry robione w trakcie przygotowań. Momenty gdy zachęcacie dzieci do współpracy, gdy się razem śmiejecie. To bardzo osobiste i prawdziwe ujęcia, myślę że mają największą wartość.  

Po wykonanej u mnie sesji ciążowej, otrzymujesz ode mnie zaproszenie na sesję noworodkową ze zniżką -25%. Jest to niezobowiązujące zaproszenie, rozliczane dopiero przy zakupie sesji noworodkowej.

Sesje wykonuję

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

do zobaczenia na sesji