sesja rodzinna Gdańsk

sesja rodzinna
w studio
w domu
w plenerze

Sesje rodzinne zazwyczaj mają naturalną formę, bez względu na to czy są to sesje rodzinne w domu, w plenerze czy sesje rodzinne studyjne. Zależy mi na  luźnej atmosferze i Waszej dobrej zabawie podczas sesji zdjęciowej. Na zdjęciach rodzinnych bardzo ważne są emocje, więc staram się je w Was wyzwalać. Oczywiście tylko te pozytywne.

sesja rodzinna w domu

Sesja rodzinna u Ciebie w domu, to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań. Sesja rodzinna domowa ma formę lifestyle, czyli reportażu z Waszej codzienności. Tak to wygląda na zdjęciach ale na prawdę asystuję Wam przy każdej pozie i podpowiadam jak się ustawić żeby dobrze wyglądać na zdjęciach. Mam kilka sprawdzonych pomysłów na Waszą zabawę z dziećmi. Zdjęcia w domu są bardzo osobiste, ponieważ pokazują Was w waszym własnym otoczeniu. Oczywiście w domu możemy wykonać sesję rodzinną z psem, kotem lub innym pupilem.

sesja rodzinna w plenerze

Drugą możliwością na sesję rodzinną jest sesja rodzinna w plenerze. Sesja plenerowa to super rozwiązanie gdy, po pierwsze pora roku jest po naszej stronie. Po drugie gdy Twoje dzieci są wulkanami energii i każda chwila w miejscu jest dla nich wiecznością. Na sesji rodzinnej w plenerze ogrom energii jest wielkim atutem. Cudowne są zdjęcia gdy dzieci są w swoim żywiole i rozchichrane biegają wokół rodziców. Mój profesjonalny aparat nadąża za najszybszymi. A moje ogromne doświadczenie jest w stanie zatrzymać najszybszą/ego aby złapać ich uśmiech.

Trzecia lokalizacja to sesja rodzinna w studio. Różnica między sesją rodzinną w studio a sesją w plenerze jest oczywista, więc nie będę przynudzać. Ale za to różnica między sesją domową a studyjną, przynajmniej w moim wykonaniu, już taka oczywista nie jest. Na sesji rodzinnej w studio, również skupiam się głównie na Waszych emocjach. To co dla mnie jest najcenniejsze i myślę że dla Ciebie również to okazywane sobie uczucia. Gdy dzieci tulą się do rodziców, gdy ściskają ich za szyję i płaszczą noski całując w policzek.  Zapraszam porównaj poniższe galerie i sama zdecyduj.

często zadawane pytania dotYCZĄCE
naturalnej sesji rodzinnej

Dla kogo sesja rodzinna?

Naturalna sesja rodzinna może odbywać się u Was w domu lub w studio. To Wy decydujecie kto bierze w niej udział. Sesja rodzinna może mieć intymny charakter. Może mieć formę sesji noworodkowej, dziecięcej lub dla dużej rodziny.

Jak się przygotować na sesję rodzinną w domu?

Sesja domowa ma charakter lifestyle. Od Was zależy jak dużo swojej codzienności chcecie pokazać na zdjęciach. W zależności od zaaranżowania przestrzenia możemy osiągnąć efekt od reportażu po prawie klimat studyjny. Wszystko ustalimy wspólnie na konsultacjach przed sesją.

Jak pozować na sesji rodzinnej?

Wiele osób martwi się tym, że nie potrafi pozować. I może to nawet lepiej bo piękne są naturalne, niepozowane sesje rodzinne :). A tak na serio podpowiadam Wam sprawdzone ustawienia, przeplatamy je Waszymi pomysłami i zanim się spostrzeżecie jest już po sesji zdjęciowej.

ile zdjęć otrzymamy po sesji rodzinnej?

Przekazuję Wam w formie drukowanej i elektronicznej tyle zdjęć ile jest w wybranym pakiecie. Ponad to kilka dni po sesji zdjęciowej udostępniam galerię ujęć spośród której wybieracie te które mają być obrobione i wydrukowane. Jeśli chcielibyście otrzymać więcej zdjęć, zawsze można zwiększyć pakiet lub dokupić pojedyncze zdjęcia. Niestety nie przekazuję zdjęć nie obrobionych.

Ile czasu czeka się na zdjęcia?

Kilka dni po sesji zdjęciowej przesyłam Wam link go galerii abyście mogli sami wybrać zdjęcia do obróbki. Ja potrzebuję ok. tygodnia na obróbkę i wydruk zdjęć. Zazwyczaj do odbioru zdjęć mija 14dni. 

jak przygotować mieszkanie do sesji rodzinnej?

Zdjęcia wykonuję jak najbliżej okna, ponieważ uważam że naturalne światło jest nie do przecenienia. Dlatego dobrze jest przewidzieć tam trochę więcej miejsca. Zalecam pochować „przeszkadzajki” czyli kable, pranie i inne nieatrakcyjne elementy wystroju.

W CO SIĘ UBRAĆ na sesję rodzinną?

Najlepiej ubrać się tak żebyście podobali się sobie na zdjęciach:). Ale ważne też jest unikanie ostrych kolorów i wzorów, które odciągają uwagę od tematu sesji. Zalecam aby cała rodzina ubrana była w spójnym stylu i kolorystyce.