fotograf rodzinny Gdańsk

Fotograf oferta

Pod linkami do Ofert znajduje się kilka istotnych informacji, które mogą Tobie pomóc podjąć decyzję.

Czyli odpowiedzi na kilka pytań:

  • dlaczego tak?
  • czyli dokładnie co?
  • no i po co Ci to?

To, że oczekujesz pięknych zdjęć, miłej obsługi i szybkiej realizacji jest oczywiste, sprawdź co ponadto.

Staram się abyś podczas sesji czuła się swobodnie i komfortowo, żeby zdjęcia które otrzymasz  potwierdziły, że dokonałaś dobrego wyboru.

podążając za oczekiwaniami

Dwie lokalizacje:  Zamawiając jedną sesję zdjęciową możemy wykonać ją w dwóch lokalizacjach, np. dom + plener, studio + plener itp. Wiąże się to z kosztem +200zł ale otrzymujesz 3 dodatkowe zdjęcia do wybranego pakietu sesji. Usługa dotyczy sesji wykonywanych tego samego dnia (jedna po drugiej).

Makijaż do sesji?  Wykonywany przez mnie profesjonalny retusz skóry oraz umiejętność odpowiedniego oświetlenia powodują, że Twoja naturalność staje się dodatkowym atutem na zdjęciach. Żeby wyglądać zjawiskowo wystarczy Twój codzienny delikatny makijaż lub jego brak. Ale jeśli masz takie życzenie mogę polecić kilka wizażystek z mojej bazy.

Fotoalbumy, wydruki na płutnie, wieksze wymiary wydruków …  dobre pomysły na prezent

sprawdź fotoalbumy i inne dodatki

SESJA ZDJĘCIOWA W PLENERZE

Dlaczego tak? Sesja w plenerze daje maksimum swobody, zwłaszcza jeśli lubisz czuć przestrzeń. Jeśli masz dzieci, które rozpiera energia lub jeśli marzy się Tobie sesja z brykającym psem lub innym pupilem. 

Czyli dokładnie co? Czyli umawiamy się na mniejszy lub większy spacer. W zależności od pory roku i Twoich oczekiwań, wybieramy atrakcyjną lokalizację. Najczęściej fotografuję na plaży, w lesie, na polanie lub wrzosowisku ale jestem otwarta na Twoje pomysły. Odwiedź galerię sesji plenerowych: Sesja Ciążowa | Sesja Rodzinna

No i po co Ci to? Jeśli czytałaś poprzednie akapity to już wiesz jakie wartości chcę Tobie dostarczyć poprzez fotografię. A konkretnie plenery, oprócz tego co oferuje lifestyle, to również cudowny umilacz i rozgrzewacz na czas niepogody.

 

SESJA ZDJĘCIOWA W DOMU

Dlaczego tak? Sesja w Twoim wnętrzu jest bardziej osobista, ponad to czujesz się w nim swobodnie i bezpiecznie. Zawsze przed sesją rozmawiamy i podpowiadam jak przygotować przestrzeń, żeby „współpracowała” z obiektywem.

Czyli dokładnie co? Bardzo swobodny, nie aranżowany reportaż z Twojego szczęścia domowego. Tak to wygląda na zdjęciach. W praktyce, jestem z Wami i asystuję jak akuszerka przy każdej scenie. Podpowiadam jak lepiej ustawić się do światła, podsuwam pomysły na zabawę z dzieckiem lub pozy z partnerem. Po to żeby było przepięknie. Odwiedź galerię sesji domowych:Sesje CiążoweSesje Noworodkowe | Sesje Rodzinne 

No i po co Ci to? Po to żeby siąść wieczorem i cieszyć oczy i rozmiękczać serce. Czasami biegnąc z jednego dnia do drugiego nie zauważamy wartościowych momentów, które się nam przytrafiają. Relacje z kochanymi osobami, wspólne spojrzenia, uśmiechy, wygłupy. Na sesji domowej uwieczniam właśnie to dla Ciebie. 

 

SESJA ZDJĘCIOWA W STUDIO

Dlaczego tak? Czasami się zdarza, że nie każde mieszkanie spełnia oczekiwania domowników.  Bywa za małe, nie słoneczne, nie fotogeniczne. Ponieważ w życiu nie skupiam się na problemie tylko na jego rozwiązaniu, czyli:

Czyli dokładnie co? Moją odpowiedzią są naturalne sesje w studio. Czyli bardzo swobodne, pełne pozytywnych emocji sesje skupione na Waszych relacjach i emocjach. W prostej aranżacji z minimum dodatków. Odwiedź galerię sesji studyjnych: Sesje Ciążowe |  Sesje Kobiece | Sesje Wizerunkowe | Sesje Dziecięce

No i po co Ci to? Za dużo rzeczy odkładamy na potem. Jak będzie pogoda, jak posprzątam, jak poprawię swój wygląd. W studio sprzątam ja, pogoda nie zagląda i to co najistotniejsze fotografuję Twoje szczęście i kadruję tak, żeby Twoje ciało było jeszcze szczęśliwsze. Po prostu wyśpij się, zrelaksuj a ja „zrobię robotę”, której efekt będzie zachwycał.

a może newsletter?

Co otrzymasz zapisując się na newsletter?:

  • oprócz rabatu na pierwszą sesję -5% również
  • tylko poprzez newsletter możesz otrzymać informację o rabatach dla stałych klientów
  • zaproszenie do rozpoczynających się zapisów na mini-sesje
  • dostęp do artykułów z przydatną wiedzą np. jak się przygotować do sesji
  • inspirujące pomysły na prywatne spacery lub sesję w plenerze
  • informacje o aktualnych promocjach
oj tak, wchodzę w newsletter