fotograf NOWORODKOWY Gdańsk

WAŻNE INFORMACJE o sesji

Uważam, że wiedza daje spokój i poczucie bezpieczeństwa. Będąc zrelaksowanym ładniej wychodzi się na zdjęciach, dlatego zachęcam do zapoznania się z poniższymi informacjami. Starałam się pisać zwięźle, bo komu chce się czytać instrukcje. Jeśli więc coś pominęłam, nie wahaj się zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwieję resztę Twoich wątpliwości. 

WARTO PRZECZYTAĆ

co warto wiedzieć o sesji zdjęciowej

Dane do przelewu: Danuta Ławnicka 11 1140 2004 0000 3102 4640 6306

Tytuł: Imię i nazwisko, data sesji

 1. Dane firmy: Studio Danuta Ławnicka, ul. Bieszkowicka 18, 80-178 Gdańsk, NIP: 584-231-97-85
 2. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. 

 3. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem stylu, sposobu kadrowania fotografii jaką wykonuję oraz obróbki.

 4. Przed sesją ustalamy wspólnie styl i kolorystykę sesji oraz ubiór osób biorących udział w sesji. Efekt widoczny na zdjęciach zależny jest również od Waszego zastosowania się do zaleceń.

 5. Zawsze bardzo się staram żeby dzieci oraz dorośli biorący udział w sesji czuli się swobodnie, jednak nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności za Wasz nastrój, który również będzie widoczny na zdjęciach. Podczas ustalania godziny sesji, warto wziąć pod uwagę pory drzemek mniejszych dzieci.

 6. W celu zarezerwowania terminu sesji należy wpłacić zadatek wysokości 100zł (po zrobieniu rezerwacji otrzymasz link mailem do potwierdzenia rezerwacji i zrobienia przelewu na zadatek). 
 7. Nie przybycie na sesję lub jej odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed sesją, jest równoznaczne ze stratą zadatku. 
 8. Rozliczenie za sesję następuje po wyborze zdjęć z sesji w galerii online. Rozliczenie następuje poprzez system płatności internetowych dostępny w w/w galerii online. Do dalszej pracy nad zdjęciami przystępuję po w/w rozliczeniu.

 9. Do 7 dni po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie będą się znajdować zdjęcia po selekcji, spośród których Sama/Sam możesz wybrać te, które będą poddane finalnej obróbce i wydrukowane. W galerii będzie ok. 10-20 zdjęć więcej niż w wybranym pakiecie. Po zatwierdzeniu przez Ciebie wyboru w galerii, otrzymuję maila z wybranymi zdjęciami i rozpoczynam dalszą pracę nad nimi. W tym momencie nie ma już możliwości zmiany wyboru lub zgłaszania uwag. Można domówić dodatkowe zdjęcia.

 10. Jeśli po zapoznaniu się z galerią, będziesz chciała/ał otrzymać więcej zdjęć, można dokupić pojedyncze sztuki (cennik wg. pakietu) lub dopłacić do wyższego pakietu. Dane do przelewu pod regulaminem. 

 11. Wybrane zdjęcia przekazuję 2-3tyg. od dokonania przez Ciebie wyboru. Zdjęcia przekazuję wydrukowane 15/21cm oraz w wersji elektronicznej (jpg). 

 12. Przekazanie zdjęć następuje przy ul. Bieszkowickiej 18 w Gdańsku (dojazd od ul. Tuchomskiej). Po wcześniejszym ustaleniu. Zdjęcia mogą zostać wysłane kurierem na podany adres, wcześniej należy opłacić koszt wysyłki 16zł oraz podać adres mailowo. 
 13. Nie udostępniam zdjęć nieobrobionych.
 14. Proszę o przybycie na sesję, wyłącznie osób zdrowych. W przypadku choroby proszę o przełożenie terminu sesji.

 15. Proszę o punktualne przybycie na sesję. Przy spóźnieniu do 15min, czas spóźnienia zostanie odjęty od czasu sesji, po upływie 15min sesja zostaje anulowana. Oczywiście los płata figle dlatego w takiej sytuacji zawsze warto zadzwonić.

 16. Proszę o przybycie na sesję wyłącznie osób biorących udział w sesji. Jeśli Twoja sytuacja wymaga innej organizacji proszę ustalmy to przed sesją.

 17. Jedna sesja studyjna,  wieloosobowa,  przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice+dzieci, para). Jeśli marzy się Tobie sesja dwu-rodzinna, to każda rodzina zobowiązana jest wykupić swój pakiet sesji.
 18. Reklamacje Usług, Klient może składać przy pomocy poczty elektronicznej na adres studio@dankalawnicka.pl
 19. Usługobiorca może złożyć reklamację w terminie 14 dni od dnia wystąpienia zdarzenia będącego przyczyną reklamacji.
 20. Reklamacja musi zawierać dane Użytkownika umożliwiające nawiązanie z nim kontaktu, w tym dane umożliwiające identyfikację:
  a) osoby składającej reklamację, jako Klienta;
  b) usługę, której reklamacja dotyczy;
  c) zarzuty Klienta co do wskazanej usługi;
  d) okoliczności uzasadniające reklamację;
  e) ewentualne żądanie Klienta związane ze złożoną reklamację.
 21. Reklamacje będą rozpatrywane przez Usługodawcę w terminie 14 dni od dnia otrzymania wiadomości przesłanej pocztą elektroniczną.
 22. Usługodawca rozpatrując reklamację stosować będzie postanowienia Regulaminu.
 23. O decyzji Usługodawcy Klient zostanie powiadomiony pisemnie przy pomocy poczty elektronicznej na wskazany adres e-mail. 
 24. Klient ma możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od jej zawarcia, przed wykonaniem sesji

Losu nie da się zamknąć w 24pkt. dlatego zawsze zachęcam do rozmowy

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.

 2. Sesję ciążową warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.

 3. Tydzień ciąży, w którym się znajdujesz nie jest tak istotny jak to jak się czujesz i wyglądasz. Dlatego wybierając datę sesji kieruj się tym czy Twój brzuszek będzie już jednoznacznie widoczny ale bardzo ważne jest również Twoje samopoczucie. Dlatego czasami nie warto czekać, aż do samego końca.

 4. Na sesjach plenerowych oraz domowych występujecie we własnych strojach. Takie sesje mają reportażowy styl, różniący się od sesji studyjnych. Sesje domowe i plenerowe wykonywane są przy świetle zastanym.

  Przed sesja sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie oraz daję wskazówki dot. ubioru.

 5. Na sesjach studyjnych mam do zaoferowania, ciągle rosnącą, garderobę. Przed sesją, podczas konsultacji, ustalamy styl i kolorystykę zdjęć, dlatego zachęcam również do przyniesienia kliku swoich strojów. Oczywiście wszystko ustalamy wcześniej.

 6. W sesji może brać udział twój mąż/partner/przyjaciel, mile widziane są również starsze dzieci. Wszystko zależy od stylu sesji jaki się Tobie podoba. Skład osobowy również ustalamy na konsultacjach przed.

 7. Nie mam nic przeciwko zwierzętom na sesji. Do tej pory udział w sesjach brały tylko psy i koty ale w plenerze SKY IS THE LIMIT 🙂

To co mi może się wydawać oczywiste u Ciebie może wzbudzać wątpliwości. Dlatego zachęcam, jeśli coś nie jest jasne, zadzwoń, napisz lub zostaw swój nr tel. oddzwonię i wszystko wyjaśnię.

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.

 2. Sesję noworodkową warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.

 3. Sesję noworodkową warto wykonać do 14 dnia życia maluszka, najpóźniej do 21dnia. W tym okresie maleństwo, zazwyczaj, jest jeszcze mało ruchliwe i chętnie zasypia. Ponieważ każdy maluszek jest inny, ma inny temperament, to efekt każdej sesji jest indywidualny.

 4. Czasami różne okoliczności uniemożliwiają umówienie się ma sesję do 14 lub 21 dnia, co nie znaczy że nie możemy osiągnąć podobnego stylu sesji u starszaków. Każde maleństwo ma inny temperament, który z każdym dnie coraz bardziej dochodzi do głosu. Dlatego efekt sesji noworodka starszaka lub niemowlęcia jest bardziej osobisty, indywidualny ale nie mniej słodki.

 5. Jeśli Twoje maleństwo ma silne kolki lub inne dolegliwości, które mogą spowodować, że sesja będzie dla niej/niego dużym stresem, zachęcam rozważ wykonanie sesji niemowlęcej, kiedy maleństwo będzie już zaaklimatyzowane na tym świecie.

 6. Sesje noworodkowe i niemowlęce wykonuję u Was w domu.

 7. Na sesjach domowych występujecie we własnych strojach. Sesje domowe wykonywane są przy świetle zastanym. Przed sesja sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie oraz daję wskazówki dot. ubioru.

To co mi może się wydawać oczywiste u Ciebie może wzbudzać wątpliwości. Dlatego zachęcam, jeśli coś nie jest jasne, zadzwoń, napisz lub zostaw swój nr tel. oddzwonię i wszystko wyjaśnię.

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.

 2. Sesję rodzinną warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.

 3. Sesje rodzinne wykonuję u Was w domu, w plenerze.

 4. Na sesjach rodzinnych wszyscy występują we własnych strojach. Przed sesją, na konsultacjach daję Wam wskazówki jak się ubrać i wspólnie ustalamy kolorystykę sesji.

 5. Sesje domowe oraz plenerowe mają reportażowy styl. Takie sesje wykonywane są przy świetle zastanym.

 6. Przed sesja domową sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie.

 7. Na sesję plenerową, warto zabrać przekąski dla dzieci i słodkie obłaskawiacze 

 8. Nie mam nic przeciwko zwierzętom na sesji. Do tej pory udział w sesjach brały tylko psy i koty ale w plenerze SKY IS THE LIMIT 

To co mi może się wydawać oczywiste u Ciebie może wzbudzać wątpliwości. Dlatego zachęcam, jeśli coś nie jest jasne, zadzwoń, napisz lub zostaw swój nr tel. oddzwonię i wszystko wyjaśnię.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

a może newsletter?

Co otrzymasz zapisując się na newsletter?:

 • oprócz rabatu na pierwszą sesję -5% również
 • tylko poprzez newsletter możesz otrzymać informację o rabatach dla stałych klientów
 • zaproszenie do rozpoczynających się zapisów na mini-sesje
 • dostęp do artykułów z przydatną wiedzą np. jak się przygotować do sesji
 • inspirujące pomysły na prywatne spacery lub sesję w plenerze
 • informacje o aktualnych promocjach
oj tak, wchodzę w newsletter