fotograf rodzinny Gdańsk

sesja kobieca / ciążowa / noworodkowa / rodzinna / reportaż z uroczystości

WAŻNE INFORMACJE o sesji

sesja rodzinna na plaży

Jeśli to będzie Twoja pierwsza sesja z fotografką i nawet nie wiesz o co zapytać, to po prostu zostaw KONTAKT do siebie. Oddzwonię i opowiem Ci wszystko o Twojej sesji zdjęciowej. Dla mnie rozmowa o zdjęciach to codzienność i czysta przyjemność. Ponieważ jak się coś kocha to można o tym rozmawiać bez końca. 

Jeśli już „zjadłaś zęby” na sesjach zdjęciowych to i tak zapraszam Cię na konsultacje przed sesją żeby dograć szczegóły.

Uważam, że wiedza daje spokój i poczucie bezpieczeństwa. Będąc zrelaksowanym ładniej wychodzi się na zdjęciach, dlatego zachęcam do zapoznania się z poniższymi informacjami. Starałam się pisać zwięźle, jeśli więc coś pominęłam, nie wahaj się zadzwoń lub napisz, z przyjemnością rozwieję resztę Twoich wątpliwości. 

Zazwyczaj poznajemy się na sesji brzuszkowejpo jej wykonaniu otrzymujesz ode mnie zaproszenie na sesję noworodkową lub sesję niemowlęcą z rabatem -25%. Jeśli Twój maluszek jest w tym wieku, z przyjemnością wykonam dla Ciebie reportażową sesję z Chrztu Św. lub kameralną sesję z okazji roczku. Kolejną okazją do spotkania mogą być cyklicznie wykonywane Mini Sesje Świąteczne. 

Okazji w roku jest bardzo wiele, ale warto również zapisywać w pamięci codzienne chwile bez okazji. Cudownie sprawdzają się wtedy naturalne sesje typu: lifestyle w domu lub sesja w plenerze. Zachęcam przejrzyj galerię i sprawdź szczegóły OFERTY.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

 1. Dane firmy: Studio Danuta Ławnicka, ul. Bieszkowicka 18, 80-178 Gdańsk, NIP: 584-231-97-85
 2. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu. 
 3. Przybycie na sesję jest równoznaczne z zaakceptowaniem stylu, sposobu kadrowania fotografii jaką wykonuję oraz obróbki.

 4. Przed sesją ustalamy wspólnie styl i kolorystykę sesji oraz ubiór osób biorących udział w sesji. Efekt widoczny na zdjęciach zależny jest również od Waszego zastosowania się do zaleceń.

 5. Zawsze bardzo się staram żeby dzieci oraz dorośli biorący udział w sesji czuli się swobodnie, jednak nie jestem w stanie wziąć odpowiedzialności za Wasz nastrój, który również będzie widoczny na zdjęciach. Podczas ustalania godziny sesji, warto wziąć pod uwagę pory drzemek mniejszych dzieci.

 6. W celu zarezerwowania terminu sesji należy wpłacić zadatek wysokości 150zł (po zrobieniu rezerwacji otrzymasz link mailem do potwierdzenia rezerwacji i zrobienia przelewu na zadatek). 
 7. Nie przybycie na sesję lub jej odwołanie w terminie krótszym niż 24h przed sesją, jest równoznaczne ze stratą zadatku, dla sesji studyjnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed sesją. 
 8. Rozliczenie za sesję następuje po wyborze zdjęć z sesji w galerii online. Rozliczenie następuje poprzez system płatności internetowych dostępny w w/w galerii online. Do dalszej pracy nad zdjęciami przystępuję po w/w rozliczeniu.

 9. Do 7 dni po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, gdzie będą się znajdować zdjęcia po selekcji, spośród których Sama/Sam możesz wybrać te, które będą poddane finalnej obróbce i wydrukowane. W galerii będzie ok. 10-20 zdjęć więcej niż w wybranym pakiecie. Po zatwierdzeniu przez Ciebie wyboru w galerii, otrzymuję maila z wybranymi zdjęciami i rozpoczynam dalszą pracę nad nimi. W tym momencie nie ma już możliwości zmiany wyboru lub zgłaszania uwag. Można domówić dodatkowe zdjęcia.

 10. Jeśli po zapoznaniu się z galerią, będziesz chciała/ał otrzymać więcej zdjęć, można dokupić pojedyncze sztuki (cennik wg. pakietu) lub dopłacić do wyższego pakietu. Dane do przelewu pod regulaminem. 

 11. Wybrane zdjęcia przekazuję 2-3tyg. od dokonania przez Ciebie wyboru. Zdjęcia przekazuję w formie zgodnej z wybranym pakietem.

 12. Przekazanie zdjęć drukowanych następuje przy ul. Bieszkowickiej 18 w Gdańsku (dojazd od ul. Tuchomskiej). Po wcześniejszym ustaleniu. Zdjęcia mogą zostać wysłane kurierem na podany adres, wcześniej należy opłacić koszt wysyłki 20zł oraz podać adres w formularzu Maleo. 

 13. Nie udostępniam zdjęć nieobrobionych.

 14. Proszę o przybycie na sesję, wyłącznie osób zdrowych. W przypadku choroby proszę o przełożenie terminu sesji.

 15. Proszę o punktualne przybycie na sesję. Przy spóźnieniu do 15min, czas spóźnienia zostanie odjęty od czasu sesji, po upływie 15min sesja zostaje anulowana. Oczywiście los płata figle dlatego w takiej sytuacji zawsze warto zadzwonić.

 16. Proszę o przybycie na sesję wyłącznie osób biorących udział w sesji. Jeśli Twoja sytuacja wymaga innej organizacji proszę ustalmy to przed sesją.

 17. Jedna sesja studyjna,  wieloosobowa,  przeznaczona jest dla jednej rodziny (rodzice+dzieci, para). Jeśli marzy się Tobie sesja dwu-rodzinna, to każda rodzina zobowiązana jest wykupić swój pakiet sesji.

 18. Reklamacje Usług, Klient może składać przy pomocy poczty elektronicznej na adres studio@dankalawnicka.pl

 19. Usługobiorca może złożyć reklamację w terminie 14 dni od dnia wystąpienia zdarzenia będącego przyczyną reklamacji.

 20. Reklamacja musi zawierać dane Użytkownika umożliwiające nawiązanie z nim kontaktu, w tym dane umożliwiające identyfikację:
  a) osoby składającej reklamację, jako Klienta;
  b) usługę, której reklamacja dotyczy;
  c) zarzuty Klienta co do wskazanej usługi;
  d) okoliczności uzasadniające reklamację;
  e) ewentualne żądanie Klienta związane ze złożoną reklamację.

 21. Reklamacje będą rozpatrywane przez Usługodawcę w terminie 14 dni od dnia otrzymania wiadomości przesłanej pocztą elektroniczną.

 22. Usługodawca rozpatrując reklamację stosować będzie postanowienia Regulaminu.

 23. O decyzji Usługodawcy Klient zostanie powiadomiony pisemnie przy pomocy poczty elektronicznej na wskazany adres e-mail. 

 24. Klient ma możliwość odstąpienia od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od jej zawarcia, przed wykonaniem sesji

Losu nie da się zamknąć w 24pkt. dlatego zawsze zachęcam do rozmowy

Voucher na sesję zdjęciową to super pomysł na prezent. Dlaczego?:

 1. nie musisz godzinami biegać po sklepach, voucher jest gotowy praktycznie od ręki
 2. możesz zamówić voucher w wersji elektronicznej, przyjdzie do ciebie lub obdarowanej osoby emailem
 3. możesz zamówić voucher w wersji papierowej, elegancko zapakowany w pudełeczko jak na prezent. Możesz go odebrać osobiście lub zamówić wysyłkę 
 4. i chyba najważniejsze, obdarowani mogą bez problemu zmienić rodzaj sesji na taki o jakim marzą

TO zamówisz VOUCHER

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.

 2. Sesję ciążową warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.

 3. Tydzień ciąży, w którym się znajdujesz nie jest tak istotny jak to jak się czujesz i wyglądasz. Dlatego wybierając datę sesji kieruj się tym czy Twój brzuszek będzie już jednoznacznie widoczny ale bardzo ważne jest również Twoje samopoczucie. Dlatego czasami nie warto czekać, aż do samego końca.

 4. Na sesjach plenerowych oraz domowych występujecie we własnych strojach. Takie sesje mają reportażowy styl, różniący się od sesji studyjnych. Sesje domowe i plenerowe wykonywane są przy świetle zastanym.

  Przed sesja sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie oraz daję wskazówki dot. ubioru.

 5. Na sesjach studyjnych mam do zaoferowania, ciągle rosnącą, garderobę. Przed sesją, podczas konsultacji, ustalamy styl i kolorystykę zdjęć, dlatego zachęcam również do przyniesienia kliku swoich strojów. Oczywiście wszystko ustalamy wcześniej.

 6. W sesji może brać udział twój mąż/partner/przyjaciel, mile widziane są również starsze dzieci. Wszystko zależy od stylu sesji jaki się Tobie podoba. Skład osobowy również ustalamy na konsultacjach przed.

 7. Nie mam nic przeciwko zwierzętom na sesji. Do tej pory udział w sesjach brały tylko psy i koty ale w plenerze SKY IS THE LIMIT 🙂

To co mi może się wydawać oczywiste u Ciebie może wzbudzać wątpliwości. Dlatego zachęcam, jeśli coś nie jest jasne, zadzwoń, napisz lub zostaw swój nr tel. oddzwonię i wszystko wyjaśnię.

 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.
 2. Sesję noworodkową warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.
 3. Sesję noworodkową warto wykonać do 14 dnia życia maluszka, najpóźniej do 21dnia. W tym okresie maleństwo, zazwyczaj, jest jeszcze mało ruchliwe i chętnie zasypia. Ponieważ każdy maluszek jest inny, ma inny temperament, to efekt każdej sesji jest indywidualny.
 4. Czasami różne okoliczności uniemożliwiają umówienie się ma sesję do 14 lub 21 dnia, co nie znaczy że nie możemy osiągnąć podobnego stylu sesji u starszaków. Każde maleństwo ma inny temperament, który z każdym dnie coraz bardziej dochodzi do głosu. Dlatego efekt sesji noworodka starszaka lub niemowlęcia jest bardziej osobisty, indywidualny ale nie mniej słodki.
 5. Jeśli Twoje maleństwo ma silne kolki lub inne dolegliwości, które mogą spowodować, że sesja będzie dla niej/niego dużym stresem, zachęcam rozważ wykonanie sesji niemowlęcej, kiedy maleństwo będzie już zaaklimatyzowane na tym świecie.
 6. Sesje noworodkowe i niemowlęce wykonuję u Was w domu.
 7. Na sesjach domowych występujecie we własnych strojach. Sesje domowe wykonywane są przy świetle zastanym. Przed sesja sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie oraz daję wskazówki dot. ubioru.
 8.  
 1. Proszę zapoznaj się z Regulaminem, dotyczy on każdego rodzaju sesji.
 2. Sesję rodzinną warto umawiać min. miesiąc przed jej wykonaniem, wtedy jest pewność, że Twój termin będzie dostępny.
 3. Sesje rodzinne wykonuję u Was w domu, w plenerze.
 4. Na sesjach rodzinnych wszyscy występują we własnych strojach. Przed sesją, na konsultacjach daję Wam wskazówki jak się ubrać i wspólnie ustalamy kolorystykę sesji.
 5. Sesje domowe oraz plenerowe mają reportażowy styl. Takie sesje wykonywane są przy świetle zastanym.
 6. Przed sesja domową sugeruję Wam jak przygotować mieszkanie.
 7. Na sesję plenerową, warto zabrać przekąski dla dzieci i słodkie obłaskawiacze 
 8. Nie mam nic przeciwko zwierzętom na sesji. Do tej pory udział w sesjach brały tylko psy i koty ale w plenerze SKY IS THE LIMIT 
  1.  
 1. Portret biznesowy lub lekka sesja wizerunkowa, zadbaj o swój aktualny i atrakcyjny portret lub zdjęcie w stopce, ponieważ dla Twojego biznesu istotne jest jak widzą Cię inni.
 2. Gdy organizujesz konferencję, firmowy bankiet, bierzesz udział w targach lub chcesz zaprezentować Klientom wewnętrzny event firmowy, warto wykonać profesjonalny foto reportaż z takiego wydarzenia.
 3. Lifestyle biznesowy łączy w sobie zarówno zdjęcia wnętrz, zdjęcia reportażowe oraz zdjęcia wizerunkowe. Taką sesję można nazwać dniem z życia firmy. Wprowadzenie Klientów w życie firmy za pomocą fotostory, pozwoli nawiązać bliższą relację i wzmocnić zaufanie Klienta do oferowanej usługi.

Sprawdź szczegóły na:

www.wnetrza.dankalawnicka.pl

Dwie lokalizacje:  Zamawiając jedną sesję zdjęciową możemy wykonać ją w dwóch lokalizacjach, np. dom + plener, studio + plener itp. Wiąże się to z kosztem +200zł ale otrzymujesz 3 dodatkowe zdjęcia do wybranego pakietu sesji. Usługa dotyczy sesji wykonywanych tego samego dnia (jedna po drugiej).

Makijaż do sesji?  Wykonywany przez mnie profesjonalny retusz skóry oraz umiejętność odpowiedniego oświetlenia powodują, że Twoja naturalność staje się dodatkowym atutem na zdjęciach. Żeby wyglądać zjawiskowo wystarczy Twój codzienny delikatny makijaż lub jego brak. Ale jeśli masz takie życzenie mogę polecić kilka wizażystek z mojej bazy.

Foto-albumy, wydruki na płótnie, większe wymiary wydruków …  dobre pomysły na prezent

SESJA ZDJĘCIOWA W PLENERZE

Dlaczego tak? Sesja w plenerze daje maksimum swobody, zwłaszcza jeśli lubisz czuć przestrzeń. Jeśli masz dzieci, które rozpiera energia lub jeśli marzy się Tobie sesja z brykającym psem lub innym pupilem. 

Czyli dokładnie co? Czyli umawiamy się na mniejszy lub większy spacer. W zależności od pory roku i Twoich oczekiwań, wybieramy atrakcyjną lokalizację. Najczęściej fotografuję na plaży, w lesie, na polanie lub wrzosowisku ale jestem otwarta na Twoje pomysły. Odwiedź galerię sesji plenerowych: Sesja Ciążowa | Sesja Rodzinna

No i po co Ci to? Jeśli czytałaś poprzednie akapity to już wiesz jakie wartości chcę Tobie dostarczyć poprzez fotografię. A konkretnie plenery, oprócz tego co oferuje lifestyle, to również cudowny umilacz i rozgrzewacz na czas niepogody.

 

SESJA ZDJĘCIOWA W DOMU

Dlaczego tak? Sesja w Twoim wnętrzu jest bardziej osobista, ponad to czujesz się w nim swobodnie i bezpiecznie. Zawsze przed sesją rozmawiamy i podpowiadam jak przygotować przestrzeń, żeby „współpracowała” z obiektywem.

Czyli dokładnie co? Bardzo swobodny, nie aranżowany reportaż z Twojego szczęścia domowego. Tak to wygląda na zdjęciach. W praktyce, jestem z Wami i asystuję jak akuszerka przy każdej scenie. Podpowiadam jak lepiej ustawić się do światła, podsuwam pomysły na zabawę z dzieckiem lub pozy z partnerem. Po to żeby było przepięknie. Odwiedź galerię sesji domowych:Sesje CiążoweSesje Noworodkowe | Sesje Rodzinne 

No i po co Ci to? Po to żeby siąść wieczorem i cieszyć oczy i rozmiękczać serce. Czasami biegnąc z jednego dnia do drugiego nie zauważamy wartościowych momentów, które się nam przytrafiają. Relacje z kochanymi osobami, wspólne spojrzenia, uśmiechy, wygłupy. Na sesji domowej uwieczniam właśnie to dla Ciebie. 

 

SESJA ZDJĘCIOWA W STUDIO

Dlaczego tak? Czasami się zdarza, że nie każde mieszkanie spełnia oczekiwania domowników.  Bywa za małe, nie słoneczne, nie fotogeniczne. Ponieważ w życiu nie skupiam się na problemie tylko na jego rozwiązaniu, czyli:

Czyli dokładnie co? Moją odpowiedzią są naturalne sesje w studio. Czyli bardzo swobodne, pełne pozytywnych emocji sesje skupione na Waszych relacjach i emocjach. W prostej aranżacji z minimum dodatków. Odwiedź galerię sesji studyjnych: Sesje Ciążowe |  Sesje Kobiece | Sesje Wizerunkowe | Sesje Dziecięce

No i po co Ci to? Za dużo rzeczy odkładamy na potem. Jak będzie pogoda, jak posprzątam, jak poprawię swój wygląd. W studio sprzątam ja, pogoda nie zagląda i to co najistotniejsze fotografuję Twoje szczęście i kadruję tak, żeby Twoje ciało było jeszcze szczęśliwsze. Po prostu wyśpij się, zrelaksuj a ja „zrobię robotę”, której efekt będzie zachwycał.

Jak wygląda w praktyce współpraca z fotografem rodzinnym?

Wykonuję zdjęcia wnętrz dla architektów / deweloperów / biur nieruchomości / osób prywatnych

Zaprezentuj światu swoje realizacje, przyciągnij odpowiednich Klientów za pomocą pięknych zdjęć nieruchomości.

Sprawdź szczegóły na:

www.wnetrza.dankalawnicka.pl

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

a może newsletter?

Co otrzymasz zapisując się na newsletter?:

 • oprócz rabatu na pierwszą sesję -5% również
 • tylko poprzez newsletter możesz otrzymać informację o rabatach dla stałych klientów
 • zaproszenie do rozpoczynających się zapisów na mini-sesje
 • dostęp do artykułów z przydatną wiedzą np. jak się przygotować do sesji
 • inspirujące pomysły na prywatne spacery lub sesję w plenerze
 • informacje o aktualnych promocjach
oj tak, wchodzę w newsletter
kilka informacji, które mogą być
istotne

Jestem fotografem z Gdańska i tutaj mieści się  studio, z którego korzystam. Jednak z przyjemnością wykonam dla Ciebie sesję zdjęciową również na terenie Sopotu, Gdyni lub okolic Trójmiasta.

To co cechuje moje zdjęcia to naturalność i podążanie za Waszymi emocjami. Bez względu na to czy są to zdjęcia studyjne czy domowe, zawsze staram się fotografować Wasze uczucia. 

Wiem, że najistotniejsza jest jakość zdjęć i całej obsługi ale… Jeśli odpowiada Tobie styl oferowanej przeze mnie fotografii, akceptujesz ofertę i czujesz że oboje 'gramy w zielone’ to… Zakładam, że ważny może być dla Ciebie fakt, że prowadzę legalny biznes i odprowadzam podatki 'ku chwale…’

Posiadanie wyboru jest dla mnie bardzo ważne, a że zazwyczaj mierzymy innych swoją miarą, to zakładam że dla Ciebie jest to równie istotne.  Ja wykonuję dla Ciebie sesję  oraz wstępną obróbkę zdjęć, po czym otrzymujesz dostęp do galerii online i sama/sam wybierasz zdjęcia, które chcesz otrzymać. Wybrane zdjęcia, po obróbce, przekazuję Tobie w formie zgodnej z wybranym pakietem.

do zobaczenia na sesji