Zdjęcia noworodkowe w domu

sesje noworodkowe
w domu

sesja noworodkowa gdańsk

Sesje noworodkowe w domu zazwyczaj połączone są z sesjami rodzinnymi, w których bierze udział również starsze rodzeństwo. Zazwyczaj zaleca się aby wykonywać sesje noworodkowe do 14 dnia życia ale nie jest to niezbędne. 

Zwłaszcza nie ma to takiego znaczenia dla sesji noworodkowych lifestyle. Na sesji noworodkowej w domu maluszki większość czasu są w objęciach rodziców, dlatego zazwyczaj są bardzo spokojne. Ponieważ jest to sesja noworodkowa w stylu lifestyle, to nie ma potrzeby żeby maluszek spał. Nie układam maleństwa w pozy studyjne więc jego aktywność w niczym nie przeszkadza. A wręcz może być zaletą.

Sesja domowa to również idealna forma dla sesji niemowlęcych, gdy maluszki mają już 1, 2 lub 3 miesiące.

CO DOBRZE WIEDZIEĆ O
SESJI noworodkowej

Jak przygotować się na sesję noworodkową w domu. Ponieważ zależy mi na naturalnym efekcie zdjęć. Oraz na tym żeby sesja zdjęciowa była dla Was miłym i bezstresowym przeżyciem. Nie oczekuję wielkich przygotowań ani męczącego zaangażowania z Waszej strony. Młodzi rodzice zazwyczaj i tak są wystarczająco przemęczeni. 

Zachęcam Was jedynie aby na sesję noworodkową w domu ubrać się swobodnie i wygodnie. We własnym stylu. U maleństwa najbardziej sprawdzę się białe śpioszki. 

Ponieważ zdjęcia domowe wykonuję przy naturalnym, zastanym oświetleniu, istotne jest aby przygotować trochę więcej miejsca przy oknach. Zachęcam również do usunięcia „mistrzów drugiego planu” czy rzeczy które na co dzień stały się niewidoczne i przypominamy sobie o nich jak zobaczymy je na zdjęciu. Oczywiście tylko w przypadku gdybyście na tym zdjęciu nie chcieli ich widzieć.

Wiem, że na pewno martwisz się pozowaniem. Czy będziesz wiedziała jak stanąć i jak ładnie trzymać maleństwo. Nie musisz tego wiedzieć. Na tym polega moje zadanie, żeby przez cała sesję Tobie podpowiadać:

  • jak się ustawić żeby wyglądać atrakcyjniej i jednocześnie naturalnie
  • mówię jak trzymać maluszka żeby było i fotogenicznie i bezpiecznie
  • pomagam Wam ułożyć / chwycić maluszka, żeby osiągnąć efekt z galerii
  • przez cała sesję noworodkową Was prowadzę, więc możesz być spokojna o efekt

Sesja niemowlęca dla słodziaków powyżej 21 dnia życia. Dla starszaków scenariusz jest taki sam jak dla noworodków. Zarówno na niemowlęcych sesjach studyjnych jak i domowych, staram się zrealizować ułożenia z sesji noworodkowej. Różnica polega na tym, że niemowlęta: są większe, bardziej aktywne i zaczynają mieć swoje zdanie. Dlatego efekt takich sesji jest bardziej indywidualny, co nie ujmuje mu słodkości. 

Zarówno zdjęcia noworodkowe jak i zdjęcia niemowlęce można połączyć z sesją rodzinną. Tak naprawdę każda taka sesja zaczyna się od zdjęć noworodkowych z rodzicami lub zdjęć niemowlęcych z rodzeństwem. Wszystko zależy od wielkości i składu Twojej rodziny. 

Sesje wykonuję

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

do zobaczenia na sesji