sesje noworodkowe Gdańsk

sesje noworodkowe
w studio
i domowe

sesja noworodkowa gdańsk

Sesja noworodkowa w Gdańsku może być wykonana u mnie w studio lub u Was w domu. Jeśli zdecydujesz się na sesję domową to do dojeżdżam do Ciebie na terenie Trójmiasta, w cenie sesji. 

Bez względu na lokalizację zalecam aby aby mieć na uwadze swój dobrostan, ponieważ szczęśliwa i zaopiekowana mama pięknie wychodzi na zdjęciach. Przestałam już namawiać aby wykonać sesję noworodkową do 14 dnia życia maluszka. To prawda, że w tym okresie maleństwo jeszcze dużo śpi i ma głęboki dystans do otoczenia. Ale,  no właśnie… Zarówno sesja noworodkowa jak i niemowlęca mają u mnie prawie taki sam scenariusz. Największą zauważalną różnicą jest rozmiar maleństwa.

chętnie odpowiem na twoje pytania

CO DOBRZE WIEDZIEĆ O STUDYJNEJ
SESJI NOWORODKOWEJ

Sesja niemowlęca dla słodziaków powyżej 21 dnia życia. Dla starszaków scenariusz jest taki sam jak dla noworodków. Zarówno na niemowlęcych sesjach studyjnych jak i domowych, staram się zrealizować ułożenia z sesji noworodkowej. Różnica polega na tym, że niemowlęta: są większe, bardziej aktywne i zaczynają mieć swoje zdanie. Dlatego efekt takich sesji jest bardziej indywidualny, co nie ujmuje mu słodkości. 

Zarówno zdjęcia noworodkowe jak i zdjęcia niemowlęce można połączyć z sesją rodzinną. Tak naprawdę każda taka sesja zaczyna się od zdjęć noworodkowych z rodzicami lub zdjęć niemowlęcych z rodzeństwem. Wszystko zależy od wielkości i składu Twojej rodziny. 

Jeśli zależy Wam na pozowanej sesji noworodkowej, ważne aby zaplanować sesję do 21 dnia życia maleństwa. Starsze maluszki są bardziej aktywne i ciekawe otoczenia. Co wcale nie wyklucza pięknego pozowania. Przy starszakach dostosowuję się indywidualnie do każdego temperamentu. Takie sesje są bardziej niepowtarzalne.

Oczywiście zachęcam wszystkie ciężarne Klientki do skorzystania z pakietu Brzuszek + Maluszek, czyli -25% rabatu na dowolny rodzaj sesji noworodkowej. Wtedy sesję noworodkową rezerwujemy już na sesji brzuszkowej. Pozostałe Panie też namawiam aby rezerwować termin sesji ok. miesiąc wcześniej. Umawiając sesję noworodkową wcześniej, masz gwarancję że Twój termin będzie wolny.

Na sesji studyjnej noworodkowej wykonuję również zdjęcia rodzinne z noworodkiem i rodzeństwem. Sesję zaczynamy od takich właśnie zdjęć. Potem rodzice odpoczywają a ja z maluszkiem kontynuuję sesję. Stylistykę zdjęć z rodzicami ustalamy na konsultacjach przed sesją. Możemy wybrać aranżację w maślankowej bieli lub czerni.

Czas trwania sesji noworodkowej studyjnej zależy głownie od apetytu maleństwa. Ponieważ właśnie na karmieniu schodzi najwięcej czasu. Sesja dzieli się na dwie części. Część rodzinną z noworodkiem i część indywidualną, sesję noworodkową pozowaną. Cała sesja noworodkowa zazwyczaj mieści się w 1-2 godzinach.

Posiadam ubranka i akcesoria dla maluszka potrzebne do sesji noworodkowej oraz do sesji niemowlęcej. Dorosłym zalecam ubrać się neutralnie i w spójnym stylu. Na konsultacjach przed sesją ustalamy wszystkie szczegóły ubioru. Proszę też pamiętać o smoczku, pieluszkach i mleku.

Jestem fotografem z Gdańska i na noworodkowe sesje studyjne oraz sesje niemowlęce zapraszam do studio w Gdańsku.

 Noworodkowe sesje lifestyle wykonuję u Ciebie w domu. Dojeżdżam do Ciebie na terenie Trójmiasta. To niby oczywiste ale dodam, że dojazd na terenie Trójmiasta jest wliczony w cenie sesji.

Kilka dni po sesji niemowlęcej lub noworodkowej, przesyłam Ci dostęp do galerii online z najlepszymi zdjęciami z sesji. Zdjęć w galerii jest ok. 10-20 szt. więcej niż zamówionym pakiecie. Sama wybierasz te, które się tobie podobają. Możesz wybrać same zdjęcia noworodkowe lub tylko zdjęcia noworodka z rodzicami. Po dokonaniu przez Ciebie wyboru, wykonuję retusz skóry i pozostałą obróbkę zdjęć oraz wysyłam je do drukarni. Zdjęcia przekazuję w formie zgodnej z wybranym pakietem i zajmuje to, w zależności od pakietu od 7 do 21 dni.

Sesje wykonuję

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

do zobaczenia na sesji