fotograf ciążowy z gdańska

sesja ciążowa
w studio

sesja ciążowa gdańsk

Oprócz bycia fotografem ciążowym, jestem mamą dwóch córeczek, dlatego dobrze wiem jakie emocje towarzyszą byciu w ciąży. Dla mnie było to szczęście, ekscytacja i takie dziwne poczucie magii, która dzieje się we mnie. Ale towarzyszyło mi również wiele obaw o to jak ogarnę nowe życie oraz o swój wygląd teraz i potem.

Jedyną rzeczą, której żałuję to, to że nie ubrałam się ładniej do zdjęcia, które partner cykną mi w domowym swetrze na tle kanapy. Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy że już podjęłaś decyzję i nie powtórzysz mojego zaniedbania. Zapraszam Cię na sesję ciążową z partnerem. Będzie mi niezmiernie miło jeśli okażesz mi zaufanie i staniesz przed moim obiektywem. Bądź pewna że ja stanę na rzęsach, żeby efekt Cię zachwycił.

sesja ciążowa w gdańsku

sesja ciążowa w bieli

Sesja ciążowa w Gdańsku w studio, które mieści się we Wrzeszczu. W studio najczęściej wykonuję sesje ciążowe w bieli lub sesje brzuszkowe w czerni. Uwielbiam te dwie stylizacje i bardzo się cieszę, że właśnie je wybieracie zazwyczaj. 

Oczywiście jestem za tym, żeby się nie ograniczać. Dlatego nie musisz wybierać między sesją ciążową białą a sesją brzuszkową w B&W. W ramach jednej sesji możemy wykonać zarówno zdjęcia w białej aranżacji jak i w czarnej. 

Wszystkie sesje brzuszkowe wykonuję w naturalnym klimacie. Bardzo mi zależy, żeby pokazać Twoje naturalne piękno. Bez mocnego makijażu lub nawet w ogóle bez. O razu spieszę uspokoić, że w standardzie każdej sesji brzuszkowej zawiera się:

  • profesjonalny retusz skóry twarzy oraz całego ciała
  • korekta kolorystyczna zdjęcia nadająca skórze, przyjemny brzoskwiniowy kolor
  • ujednolicenie kolorytu skóry 

Na sesji ciążowej w studio, do twojej dyspozycji jest studyjna garderoba. Dysponuję ubraniami w kilku rozmiarach, więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zawsze zalecam, żeby zabrać na sesję w studio, kilka swoich rzeczy, np.: marynarkę, koszulę męża lub kurtkę dżinsową. 

Przed sesją brzuszkową zawsze przeprowadzam konsultacje, podczas których ustalamy wszystkie szczegółu sesji. Opowiadasz mi o tym na jakim efekcie Ci zależy, ja mówię jak się przygotować.

sesja ciążowa Gdańsk
sesja ciążowa Gdańsk
sesja ciążowa Gdańsk
sesja ciążowa Gdańsk

sesja brzuszkowa w studio

sesja ciążowa w czerni

Sesja ciążowa w B&W jest bardziej wyrazista i graficzna niż sesja ciążowa w bieli. Sesje w bieli na pewno sprawiają delikatniejsze wrażenie. Wybierz sesję ciążową zgodną z Twoim temperamentem. Ale ponieważ kobieta ma w sobie wiele odcieni piękna, nie musisz wybierać jednego. W ramach jednej sesji możemy wykonać zdjęcia zarówno w białej jak i czarnej stylizacji.

Oczywiście studyjna garderoba jest do Twojej dyspozycji ale zachęcam zabierz ze sobą na sesję:

  • dżinsy sprzed ciąży, czyli bez elastycznego pasa
  • marynarkę, najlepiej czarną (nie musi się zapinać)
  • białą lub czarną koszulę partnera

Ponieważ zależy mi na pokazaniu Twojego naturalnego piękna, uważam że wystarczające jest delikatne podkreślenie oka. Nie będę Cię namawiać do pełnego, wieczorowego makijażu. W każdym pakiecie sesji ciążowej zawarty jest profesjonalny retusz skóry. Podczas retuszu twarz, zawsze delikatnie podkreślam wyrazistość oczu. 

sesja ciążowa studyjna Gdańsk
sesja ciążowa studyjna Gdańsk
sesja ciążowa studyjna Gdańsk
sesja ciążowa studyjna Gdańsk

sesja brzuszkowa z dzieckiem

sesja ciążowa z partnerem

Często pytacie, czy można wykonać sesję ciążową z mężem lub sesję brzuszkową z dzieckiem. Oczywiście w każdej sesji może brać udział Twoja najbliższa rodzina. Zdjęcia ciążowe są Twoją pamiątką i to Ty decydujesz kogo zabierzesz na sesję. 

Kilka dni po sesji przesyłam Tobie dostęp do galerii online, w której bez względu na wybrany pakiet sesji, otrzymasz min. 40 zdjęć. Będą to najlepsze zdjęcia z sesji, po selekcji i wstępnej obróbce. Sama decydujesz, które zdjęcia chcesz otrzymać. Tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz wyłącznie portrety ciążowe, czy zdjęcia brzuszkowe z mężem lub dzieckiem.

Po otrzymaniu galerii online, możesz stwierdzić, że zdjęcia Cię zachwyciły i decydujesz o przejściu na wyższy pakiet lub dobraniu kilku dodatkowych ujęć. Nie chcę Ci niczego narzucać z góry ale nie chcę też Cię ograniczać. Dlatego więc wybór zawsze należy do Ciebie.

Wybrane przez Ciebie zdjęcia otrzymujesz w wersji zgodnie z ostatecznie wybranym pakietem. Przy tej okazji zachęcam sprawdź ofertę TU.

sesja ciążowa Gdańsk
sesja ciążowa Gdańsk
sesja ciążowa Gdańsk
sesja ciążowa Gdańsk

sesja ciążowa
z mężem i dziećmi

Na konsultacjach przed sesją ciążową, ustalamy kolorystykę sesji i dopracowujemy szczegóły stroju. Moja studyjna garderoba jest do Twojej dyspozycji ale zachęcam do zabrania kilku swoich strojów, to wszystko ustalamy wcześniej.

W sesji ciążowej, oprócz Ciebie może wziąć udział Twój partner. Zapraszam również na sesję ciążową z dziećmi. W takim przypadku sesja jest podzielona na zdjęcia indywidualne oraz zdjęcia rodzinne.

Po sesji otrzymasz dostęp do galerii online, w której znajdą się tylko najlepsze zdjęcia ze studyjnej sesji brzuszkowej. Ty sama decydujesz, które z nich mają trafić do druku. Wybrane przez Ciebie zdjęcia poddane zostaną jeszcze retuszowi skóry oraz kilku innym zabiegom. Zdjęcia przekazuję w formie elektronicznej oraz drukowanej. Do zobaczenia 

Po wykonanej u mnie sesji ciążowej, otrzymujesz ode mnie zaproszenie na sesję noworodkową ze zniżką -25%. Jest to niezobowiązujące zaproszenie, rozliczane dopiero przy zakupie sesji noworodkowej.

Sesje wykonuję

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

do zobaczenia na sesji