sesja-ciazowa-gdansk

Sesja ciążowa i rodzinna

Sesja ciążowa czy rodzinna - a po co wybierać?

Często zdarza się sytuacja, że kobiecie marzy się sesja ciążowa ale podobają się jej również zdjęcia rodzinne.  No i pojawia się pytanie na co się tu zdecydować? Ponieważ ja osobiście jestem bardzo niezdecydowaną osobą dlatego lubię nie stawać przed koniecznością podejmowania decyzji „z góry”.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Sesja ciążowa z partenrem i dzieckiem.

Przygotowanie do sesji ciążowej.

Puentując, jakie jest moje rozwiązanie?

  1. Na konsultacjach przed sesją, ustalamy jakie zdjęcia się Tobie marzą, omawiamy kolorystykę, ubiór itp. I co najważniejsze określamy ilość osób na sesji oraz to czy sesja ma mieć jeden temat np. „ciążowy” lub ma być połączona np. z sesją rodzinną?
  2. Po sesji otrzymujesz dostęp do galerii online, w której znajdują się najlepsze zdjęcia z sesji, już po wstępnej obróbce. Zdjęć zawsze jest więcej niż wstępnie zamawiasz, po to abyś sama mogła wybrać te które podobają się Tobie najbardziej. 
  3. To jest właśnie ten moment, w którym sama możesz zdecydować ile zdjęć typowo ciążowych chcesz wybrać a ile zdjęć rodzinnych lub portretowych?
  4. W tym momencie możesz również podjąć decyzję, czy pozostajesz przy wybranym przez siebie pakiecie, czy wprost przeciwnie, nie możesz oprzeć się urokowi wykonanych zdjęć, i przechodzisz na wyższy pakiet.

Naturalna sesja ciążowa i bezstresowa.

Zawsze mile wspominam Usługodawców, którzy w bezstresowy i prosty sposób prowadzą swoje biznesy i starają się ułatwiać życie Klientom. Bardzo bym chciała zasłużyć na taką opinię u moich Klientów, dlatego staram się ułatwiać tak trudny element życia jakim jest „podejmowanie decyzji” 🙂

Fotograf ciążowy Gdańsk.

chętnie odpowiem na twoje pytania