sesja plenerowa w Gdańsku

sesja plenerowa
ciążowa
rodzinna

sesja ciążowa na plaży

W plenerze najczęściej wykonuję sesje rodzinne i ciążowe. Ale tak naprawdę są przeznaczone dla każdego kto lubi kontakt z naturą. Mogą mieć formę sesji narzeczeńskich oraz dla zakochanych.  

Sesja plenerowa np. na plaży  to również super lokalizacja na sesję z okazji Wieczoru Panieńskiego. Podczas każdej sesji plenerowej, część zdjęć wykonuję w formie reportażu. Ale zawsze pamiętam również o zdjęciach portretowych. Sesja zdjęciowa w plenerze jest dla każdego kto lubi bliskość natury. Otwarta przestrzeń daje wiele możliwości. Zwłaszcza, jeśli są dzieci pełne energii. Nic ich wtedy nie ogranicza a każda forma ich kreatywności jest dodatkowym atutem. Jeśli posiadasz pas to na sesję plenerową na pewno warto go ze sobą zabrać. 

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Zerknij na Przykładowe sesje w plenerze

często zadawane pytania dotYCZĄCE
SESJI PLENEROWYCH

Sesja plenerowa może mieć wiele form. Zazwyczaj jest to reportaż ze wspólnego spaceru, uzupełnione zdjęciami portretowymi. To Wy decydujecie ile osób pojawi się na zdjęciach. Na konsultacjach przed sesją omawiamy jej formę oraz spodziewany efekt.

Najważniejsze jest to aby ubrać się odpowiednio do pogody. Równie ważne jest aby wszystkie osoby biorące udział w sesji ubrane były w tYm samym stylu i podobnej kolorystyce. Lepiej jest unikać mocnych kolorów i wzorów.

Jeśli pogoda będzie naprawdę fatalna to po prostu przełożymy sesję. Ale tak naprawdę utrudnienia wyzwalają kreatywność, dzięki której powstają wyjątkowe zdjęcia.

Sama mam psa i kota w domu, dlatego zachęcam Was do zabierania swoich pupili na sesję. Zdjęcia ze zwierzętami nabierają dodatkowej energii.

Są dwie zalecane pory: godzina po wschodzie słońca i godzina przed zachodem. Czyli tzw. złota godzina. Ja z wiadomych względów wybieram porę popołudniową. Ale tak naprawdę przy odrobinie starania piękne zdjęcia wychodzą nawet w południe (chociaż to ostateczność).

Sesje wykonuję

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

do zobaczenia na sesji