zdjęcia rodzinne w plenerze

sesja rodzinna
w plenerze

sesja noworodkowa gdańsk

Sesje rodzinne plenerowe, czyli Wy biegacie za dziećmi ja za Wami. W nagrodę mamy zaliczony dzienny limit kroków. Oczywiście to nie wszystko, po ok. 14 dniach pojawiają się cieplutkie i pachnące zdjęcia z sesji.

sesja w plenerze na plaży

sesja rodzinna na plaży

Sesja plenerowa na plaży należy do jednych z moich ulubionych lokalizacji. Najchętniej umawiam się na sesję na plaży wieczorem, około jedną godzinę przed zachodem słońca. To tak zwana złota godzina. Jest jeszcze jedna taka pora w ciągu dnia. Czyli godzina po wschodzie słońca ale z oczywistych względów nie jest to odpowiednia godzina do wstawania w czasie wakacji. 

Na sesje na plaży bardzo często umawiam się z Wami żeby wykonać zdjęcia z wakacji. Gdy przyjeżdżacie nad morze na wakacje i pragniecie aby ten czas jak najpiękniej zapisać w pamięci. I tu pojawiam się ja i wykonuję dla Was sesję na plaży taką jak w tej galerii. 

Do zdjęć na plaży zawsze zachęcam panie i dziewczynki aby ubrały lekkie, zwiewne sukienki. To jak wiatr je rozwiewa, super podkreśla wakacyjny klimat. Aby by sesja na plaży była jeszcze bardziej lekka i wakacyjna zawsze sugeruję aby cała rodzina ubrała się na jasno. 

Sesje rodzinne na plaży to super pomysł na sesję z dziećmi. Cała ekspresja i dziecięce nieokiełznanie są wielkimi atutami na sesji. To jak dzieci biegają po piasku, skaczą przez fale i okazują swoją radość, cudownie wychodzi na zdjęciach. 

sesja plenerowa na plaży
sesja rodzinna na plaży
sesja rodzinna na plaży
sesja rodzinna na plaży

zdjęcia jesienne w lesie

sesja rodzinna jesienią

Na sesję jesienną najlepiej sprawdzi się las lub stary, miejski park. Generalnie każde miejsce gdzie znajdziemy, pięknie przebarwiające się krzewy i drzewa liściaste. 

Na sesję w lesie warto ubrać się w kolorach tzw. jesiennych. Oprócz tego oczywiście stosownie do pogody aby sesja jesienna nie skończyła się katarem. Na jesiennej sesji w lesie możemy możemy posymulować zbieranie grzybów. A jeśli uda się je znaleźć to będzie wartość dodana do sesji i do obiadu.

Ciekawym pomysłem na sesję jesienną jest też sesja w miejskim parku. Koniecznie takim gdzie rosną stare kasztanowce. Zbieranie kasztanów z dziećmi to miło i rodzinnie spędzony czas. Czas który będziecie wspominać co najmniej do wiosny. Kolejnym pomysłem jest tworzenie z dziećmi kolorowych bukietów z liści. Dobra zabawa na sesji to przede wszystkim miło spędzony czas z rodziną.

sesja rodzinna na plaży
sesja-jesienna-na-plazy
sesja we wrzosach Gdańsk
sesja rodzinna na plaży

sesja rodzinna w lesie

sesja rodzinna na łące

Od wiosny aż do jesieni sesje w plenerze to czysta przyjemność. Jak jest ciepło i świeci słońce po prostu aż chce się wyjść. Kolejnymi dwiema lokalizacjami, które bardzo lubię są sesje na łące i zdjęcia rodzinne w lesie. Las jest idealny zwłaszcza gdy sesja musi odbyć się w środku dnia. 

Gdy słońce mocno świeci i jest wysoko na niebie. Taka pora zazwyczaj nie gwarantuje korzystnego oświetlenia. Tzn. światła, które jest fotogeniczne. Wtedy sesja w lesie jest idealnym rozwiązanie. Las oferuje światło przełamane prze korony drzew. Możemy znaleźć cienia do woli. Nie wspomnę oczywiście pięknych i urozmaiconych sceneriach. 

Na łąkę zapraszałabym Was raczej przed zachodem. Słońce jest wtedy już nisko i daje atrakcyjniejsze ciepłe światło. Ale oczywiście od każdej zasady są wyjątki. Albo raczej każdą zasadę można złamać jeśli się wie jak. Znajdziecie w tej galerii zdjęcia robione pod słońce. To jedne z moich ulubionych. Oraz zdjęcia robione w krzewie forsycji w pełnym słońcu. Dzięki temu podkreśliłam kolor kwitnącego krzewu i zdjęcia wyglądają jakby były robione na słońcu. 

Pomysłów na zdjęcia rodzinne w plenerze jest na prawdę wiele. Naszym plenerem może być miasto lub Twój ogród. Tak naprawdę wystarczy, że potrafimy znaleźć atrakcyjne fragmenty naszego otoczenia. Ponieważ na zdjęciu widać tylko tyle ile zmieści się w kadrze. A wyobraźnia dopowiada sobie resztę w tym samym klimacie. Nikt się nie dowie że atrakcyjny krzew czy ściana gęstego bluszczu rosły przy brzydkim ogrodzeniu jeśli tylko to ogrodzenie nie znajdzie się w kadrze. 

sesja rodzinna plenerowa 6
sesja-ciążowa-na-łące-gdynia
sesja-dziecięca-w-plenerze-Gdańsk
sesja-dziecięca-w-plenerze-Gdańsk

Sesje wykonuję

Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie

wyślij
wiadomość

Z przyjemnością odpowiem na Twoje pytania i rozwieję ewentualne wątpliwości. 

Zostaw namiary do siebie a oddzwonię, żeby zaprezentować Ci szczegóły sesji.

do zobaczenia na sesji