fotografia dziecięca Gdańsk

sesja
dziecięca

Sesje dziecięce często wykonywane są z okazji urodzin. To świetny pomysł aby później móc porównać jak nasza pociecha zmieniała się przez lata. Sesja dziecięca to również dobry pomysł na prezent, zwłaszcza dla Babci i Dziadka. Portret dziecięcy wykonuję również podczas sesji rodzinnej. Zawsze namawiam Was również do wykonania zdjęć z rodzicami na sesji dziecięcej. Wychodzę z założenia, że jak udało się zorganizować wspólny czas żeby odwiedzić fotografa to szkoda by było tego nie wykorzystać. Po sesji przekazuję Wam dostęp do galerii online, w której znajdziecie więcej zdjęć niż w zamówionym pakiecie. Sami podejmujecie decyzję, które zdjęcia chcecie otrzymać. Możecie wybrać jedynie portrety dziecięce lub zdecydować się na kilka zdjęć dzieci z rodzicami.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

zdjęcia dziecięce w studio

sesja dziecięca w bieli

Dzieci są cudownymi modelami. Bez skrępowania okazują swoje emocje. Jeśli tylko zadbamy o ich dobry nastrój to mamy zdjęcia pełne ekspresji, radości i uśmiechów. Dobry nastrój w obcym miejscu to nie jest bułka z masłem. To co daję z mojej strony to dobre i ciepłe podejście do dzieci. Dużo cierpliwości i luzu. Staram się umawiać sesje w takich odstępach między sobą aby zawsze mieć czas na obłaskawianie ewentualnego małego buntownika. Spokojnie i bez presji, małymi kroczkami zmierzamy do celu. A celem są zdjęcia takie jak w tej galerii. 

Sesje dziecięce w białej aranżacji wydają mi się odpowiednie zwłaszcza dla mniejszych dzieci. Biały kolor podkreśla niewinność  i nadaje lekki, anielski klimat.  Sesja dziecięca albo raczej zdjęcia dziecięce mogą być elementem sesji rodzinnej. Sesję rodzinną w studio zaczynamy od wspólnych zdjęć. Potem jak już maluchy poczują się pewniej wykonuję serię portretów dziecięcych. 

sesja studyjna w bieli
sesja rodzinna Gdańsk
sesja-niemowlęca-Gdańsk
sesja rodzinna Gdańsk

sesja dziecięca Gdańsk

sesja dziecięca w czerni

Sesja dziecięca w czerni, samo sformułowanie brzmi groźnie. Ale uważam że same zdjęcia już nie. W moje ocenie zdjęcia dzieci w ciemnej aranżacji są trochę bardziej artystyczne. Mają nostalgiczny, tajemniczy klimat. Oczywiście ostatecznie wszystko zależy od gustu odbiorcy. Na szczęście zarówno sesje dziecięce w bieli jak i zdjęcia dzieci w B&W mają swoich zwolenników. 

A jeśli jesteś tak niezdecydowana jak ja. Lub po prostu podobają się Tobie zarówno zdjęcia w bieli jak i w czerni. Jestem ostatnią osobą, która chciała by narzucać Tobie ograniczenia. Dlatego w ramach jednej sesji możemy wykonać połowę sesji w bieli a drugą połowę w czerni. Ostatecznie po sesji przekazuję Tobie dostęp do galerii online z najlepszymi zdjęciami z sesji. Po zapoznaniu się z galerią sama podejmiesz decyzję ile zdjęć z białej aranżacji a ile w czarnej chcesz otrzymać.

portret dziecięcy
sesja dziecięca
sesja dziecięca gdańsk
portret dziecięcy

portret dziecięcy Gdańsk

zdjęcia dziecięce w plenerze

Plenery to wymarzone miejsce dla sesji dziecięcych. Na sesji plenerowej dzieci mogą czuć się swobodnie i bawić się oraz brykać do woli. A w tak zwanym międzyczasie ja wykonuję portrety dziecięce. Każdy przecież, choćby na chwilę, musi się zatrzymać żeby złapać oddech. Sesje dziecięce w plenerze dają wiele okazji do wspólnej zabawy z rodzicami. Zdjęcia typu reportażowego czyli lifestyle, na których widać Wasze wspólne relacje. Takie zdjęcia są cudowną pamiątką, ponieważ uwieczniają emocje i uczucie jakim siebie darzycie. 

Ponad to sesja w plenerze to też dobra okazja do po prostu spędzenia miło czasu z rodziną. Takie momenty są bardzo ważne dla dzieci. Dodatkowo zapisane na zdjęciach utrwalają się we wspomnieniach jeszcze mocniej. Dlatego zawsze zachęcam, róbcie zdjęcia Waszej codzienności. Jak się razem bawicie, śmiejecie, po prostu jak razem spędzacie czas. Zrobione przez Ciebie zdjęcia nie muszą być idealne, wystarczy że dzięki nim wywołasz cudowne, idealne wspomnienia.

sesja-dziecięca-w-plenerze-Gdańsk
sesja na lace gdansk 17
Sprawdź ofertę / Umów sesję