Fotografia Wnętrz Danka Ławnicka

Fotografia wnętrz oraz fotografia dla biznesu

Fotografia Wnętrz Danka Ławnicka

Fotografia Wnętrz

Jakiś czas temu zaczęłam zajmować się również fotografią wnętrz. Myślę, że mój warsztat doszedł już do takiego poziomu że mogę śmiało się pochwalić Wam efektami mojej pracy.

Wykonuję zdjęcia wnętrz dla architektów / deweloperów / biur nieruchomości / osób prywatnych

Z wykształcenia jestem architektką i wykonywałam ten zawód przez wiele lat. Myślę, że dzięki temu moje spojrzenie na fotografię wnętrz i architektury, ma w sobie nie tylko artystyczną wrażliwość ale również budowlaną precyzję.

Zamawiając u mnie wykonanie zdjęć otrzymujesz, oprócz wysokiej jakości i szybkiej realizacji, swobodę w wyborze zdjęć oraz jasne i elastyczne warunki współpracy. Zapraszam sprawdź szczegóły na stronie fotografii wnętrz i fotografii dla biznesu.

chcę zobaczyć

Reportaż z wydarzeń firmowych

Gdy organizujesz konferencję, firmowy bankiet, bierzesz udział w targach lub chcesz zaprezentować Klientom wewnętrzny event firmowy, warto wykonać profesjonalny foto reportaż z takiego wydarzenia.

Fotografia Wnętrz Danka Ławnicka

Zdjęcia typu biznes lifestyle

Lifestyle biznesowy łączy w sobie zarówno zdjęcia wnętrz, zdjęcia reportażowe oraz zdjęcia wizerunkowe. Taką sesję można nazwać dniem z życia firmy. Wprowadzenie Klientów w życie firmy za pomocą fotostory, pozwoli nawiązać bliższą relację i wzmocnić zaufanie Klienta do oferowanej usługi.

Fotografia Wnętrz Danka Ławnicka

Fotografia Wnętrz Gdańsk / Sopot / Gdynia

fotografia wnętrz hoteli / mieszkań / biur

Sesje wykonuję

polska, Gdańsk, Sopot, Gdynia i okolice
Telefon
791-068-444

terminy

ustalimy wspólnie