sesja ciążowa w plenerze

Plenerowa sesja brzuszkowa.

Plenerowa sesja brzuszkowa.

Plenerowa sesja brzuszkowa na łące to świetny pomysł na naturalne zdjęcia. Sesja ciążowa może być wykonywana w różnych miejscach a łąka jest jednym z nich.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Sesja ciązowa w plenerze.

Strój na sesję brzuszkową w plenerze.

W co się ubrać na sesję ciążową? My kobiety pytanie „w co się ubrać” mamy wpisane w DNA? Bardzo często to pytanie jest całkowicie uzasadnione. Jeśli sesja ciążowa wykonywana jest na łące, tak jaj ta, to po pierwsze:

  1. Dostosuj ubiór do pogody 🙂 Nie w każdą pogodę trzeba występować w zwiewnej sukience. Gruby sweter w jesienny dzień jest jak najbardziej na miejscu ponad to podkreśli klimat pory roku.
  2. Jeśli tak się złożyło, że akurat jest lato lub ciepła wiosna to masz trochę łatwiej. Tak jak w tej sesji mieliśmy pełnię lata. A może to już była gorąca końcówka sierpnia. Łąka kwitła na całego. Naturalna kwiecista sukienka cudnie wpisuje się w scenerię łąki. Sprawdzą się również sukienki jednolite.
  3. Jeśli sesja brzuszkowa będzie na plaży namawiam, żeby ubrać się na jasno. Jasna kolorystyka super komponuje się z piaskiem i wodą oraz kojarzy się z wakacjami.
  4. Na sesję ciążową na łące można ubrać się na kolorowa ale ważne jest aby strój nie odciągał uwagi od modeli. Ponad to warto również upewnić się jakie kwiaty aktualnie kwitną żeby kolor ubrania komponował się z kolorem łąki.

Gdzie wykonać plenerową sesję ciażową?

Plenerowa sesja brzuszkowa – czyli gdzie? Plenerową sesję brzuszkową można wykonać prawie wszędzie. Wszystko zależy od tego jak się czujecie oraz od waszego gustu. Najczęstsze lokalizacje w jakich ja wykonuję plenerowe sesje ciążowe to:

  • sesje brzuszkowe na plaży
  • ciążowe sesje na łące
  • sesje ciążowe w lesie

Jeśli masz alergię lub nie czujesz się na siłach na spacery, to alternatywą jest sesja w studio.

chętnie odpowiem na twoje pytania