sesja noworodkowa Gdańsk

Sesja noworodkowa i rodzinna

Czy w sesji noworodkowej może brać udział rodzeństwo?

Oczywiście, że w sesji noworodkowej może brać udział starsze rodzeństwo.  Sesja przebiega jak zawsze. Sesja noworodkowa moze miś cformę bardziej sesji rodzinnej lub klasycznie bardziej skupionej na noworodku.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf noworodkowy Gdańsk, Sopot, Gdynia.

Sesja noworodkowa w studio.

  1. Przed sesją zaczynamy od konsultacji telefonicznych, na których ustalamy nie tylko termin. Wyjaśniam jak się przygotować i jak sie ubrać. Oraz ile osób będzie brało udział w sesji.
  2. Pierwsza część sesji to zdjęcia noworodkowo rodzinne. Jest to część sesji siedząco leżąca na łóżku. Tą część sesji noworodkowej zawsze wykonujemy w białej aranżacji.  Oczywiście oprócz rodziców i maleństwa, w tej części sesji mile widziane jest towarzystwo starszego rodzeństwa. Ta część sesji noworodkowej polega głównie na przytulaniu i zabawie na łóżku.
  3. Druga część sesji noworodkowej w studio to część stojąca. Tą część sesji możemy wykonać na białym lub na czarnym tle. Tutaj możesz porównać efekt zdjeć noworodkowych na białym i na czarnym tle. Część stojąca na sesji noworodkowej również nadaje się do wykonania zdjęć ze starszym rodzeństwem. Są to zdjęcia typowo rodzinne. 
  4. Ostatnia część studyjnej sesji noworodkowej to zdjęcia samego maleństwa. Staram sie aby te zdjęcia, mimo że są pozowane, były bardzo naturalne. Dużą wagę przykładam do światła, które ma ogromny wpływ klimat zdjęcia. To co charakteryzuje wykonane przeze mnie sesje noworodkowe, to prostota i minimalna ilość dodatków.

Jak przebiega sesja noworodkowa w studio?

Każda sesja ma ten sam scenariusz. Ale mimo to każda sesja noworodkowa przebiega trochę inaczej i  zawsze osiągamy trochę inny efekt. Bardzo dużo zależy o temperamentu, zarówno rodziny jak i maleństwa. I to właśnie jest cudowne, że każdy z nas jest inny. Dzięki temu świat jest barwny a efekt każdej sesji bardzo osobisty i indywidualny.

chętnie odpowiem na twoje pytania