sesja plenerowa na łące
sesja plenerowa na łące

Słoneczny rodzinny plener na łące

Sesja rodzinna w plenerze.

Słoneczny rodzinny plener na łące jest ciepłym wspomnieniem na nadchodzącą jesień. To był początek lata, a dokładniej słoneczny i ciepły wieczór. Tak zwana złota godzina czyli godzina przed zachodem słońca.

Plener rodzinny na łące.

A zaczęło się tak: Kasia rok wcześniej otrzymała w prezencie voucher na sesję zdjęciową. Tak jak wielu z Was, ja również uważam że to dobry pomysł na prezent. Zwłaszcza, że nie określam terminu ważności zaproszenia. Jak nadejdzie odpowiedni dla Was moment to po prostu umawiamy się na zdjęcia:) Czy dostaliście kiedyś sesję zdjęciową w prezencie? Myślę, że to dosyć uniwersalny prezent. Każdy z nas robi sobie i rodzinie zdjęcia i raczej nikt nie stwierdzi, że kilku profesjonalnych to by nie chciał. Jeśli obdarowane osoby wolałyby inny rodzaj sesji, niż dla Nich wybraliście to żaden problem. Podczas umawiania sesji, oprócz określania terminu wspólnie potwierdzamy rodzaj sesji lub zmieniamy go na inny.

Sesja rodzina w lesie.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Jak wygląda sesja rodzinna w plenerze?

Wracając do tematu 🙂 Wspólny spacer zaowocował naturalnymi zdjęciami plenerowymi. Na sesjach plenerowych rodzinnych i nie tylko rodzinnych, stawiam na naturalność. Uwielbiam formułę reportażu i lifestyle. Uwielbiam łapać Wasze uśmiechy i gesty okazywanych sobie uczuć, pocałunków. Na sesjach plenerowych nie używam rekwizytów. Generalnie im prościej i naturalniej tym piękniej.

Naturalna sesja rodzinna w plenerze?

Ja ostatnio snobuję się na upraszczanie sobie życia i niezmiernie mnie to cieszy:)

Rodzinna sesja plenerowa daje bardzo wiele możliwości. Plener rodzinny zazwyczj ma formę wspólnego spaceru, podczas którego wspólnie wymyślamy różne atrakcje dla najmłodszych uczesników. A wszystko po to żeby dzieci traktowały sesję jak zabawę i się nie nudziły. Ponieważ znudzone dzieci to z reguły dzieci w złym nastroju a tego przecież nie chcemy.

Sesja plenerowa z małym dzieckiem.

Ten słoneczny rodzinny plener na łące został wykonany w Kiełpinie Górnym, to dzielnica Gdańska tuż za obwodnicą. Jesteśmy szczęściarzami, ponieważ Trójmiasto oferuje bardzo dużo pięknych terenów do rodzinnych sesji plenerowych. Zarówno w centrum jak i na obrzeżach metropolii.

chętnie odpowiem na twoje pytania