domowa sesja ciążowa

Domowa sesja brzuszkowa

Domowa sesja brzuszkowa.

Domowa sesja brzuszkowa Darii a przy okazji również sesja rodzinna typu lifestyle. Tak naprawdę rozróżnianie

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf na domową sesję ciążową.

Sesja rodzinna w domu.

Bez względu czy tematem jest domowa sesja brzuszkowa, czy noworodkowa lub rodzinna. Zawsze staram się na zdjęciach uchwycić Wasze emocje. To jak okazujecie sobie uczucie lub po prostu śmiejecie się. Ostatecznie to Wy wybieracie, które zdjęcia mają trafić do obróbki i wydruku. 

Tak też było w tym przypadku. Sesja, która z założenia była ciążową, finalnie przybrała formę rodzinnego reportażu i dlaczego by nie?:) Światło i emocje to dwie chyba najważniejsze rzeczy na zdjęciu. Oczywiście nie wspominam o modelach bo to oczywiste że bez Was nie było by żadnych portretów nie wspominając o emocjach:)

Naturalna sesja ciażowa w domu.

Światło na sesji domowej. Światło jest niezmiernie ważne na każdej sesji. Ale na domowej sesji brzuszkowej i nie tylko brzuszkowej jest podstawą. Sesje wykonywane przy naturalnym oświetleniu, blisko okna. Światło nie powinno być ostre, bezpośrednie, więc jeśli mamy słoneczny dzień, okno zasłaniamy firankami.

Jeśli Wasze mieszkanie nie jest słoneczne to nie jest problem. Wystarczy że przygotujecie miejsce do sesji przy oknach.

Sesja ciążowa z mężem i dzieckiem.

Kto może brać udział w domowej sesji brzuszkowej? Nie ma głupich pytań, mogą być ewentualnie głupie odpowiedzi. Postaram się Was nie zawieść w tej kwestii :).

  • nie będę przeginać z drętwym żartem, więc do konkretów… Oprócz głównej modelki – ciężarnej, na sesji tego typu pojawia się zazwyczaj najbliższa rodzina. Tzn.: partner i starsze dzieci.
  • jeśli posiadacie pupila, którego można poprzytulać to również możemy włączyć go do sesji
chętnie odpowiem na twoje pytania