sesja rodzinna na plaży

Sesja jesienna na plaży

Co z sesją plenerową gdy nie ma pogody?

Na wstępie się przyznam, że dwie z prezentowanych sesji były robione jesienią jedna na końcówce zimy a jedna wiosną. Zdecydowałam się je zamieścić we wpisie o sesji jesiennej głównie ze względu na takie same warunki pogodowe. 

Tzn wszystkie prezentowane sesje wykonane były przy pogodzie jakiej możemy się spodziewać jesienią na plaży. Czyli był dzień słoneczny, ciepły ale wietrzny, dokładnie dwa takie dni. Jeden dzień był ciepły, bezwietrzny ale pochmurny. No i sesja na koniec zimy była pogodowo wymagająca. Miałyśmy mega wiatr, mocny i zimny. Przez całą sesję zerkałyśmy w niebo, kiedy lunie.

Te odmienne warunki są dowodem na to, że pogoda nie stoi na przeszkodzie do wykonania mega fajnej, pozytywnej i pięknej sesji. Zawsze na pierwszym miejscu stawiam Wasz błysk w oku, dobry humor, a reszta wszechświata się dostosuje.

Ale jeśli naprawdę nie ma pogody np. leje lub ktoś zachorował. Z wielkim żalem ale przekładamy sesję. W każdym tygodniu rezerwuję sobie kilka godzin lub cały dzień na obróbkę zdjęć. Bo mimo że mój kochany bezawaryjny aparat jest najlepszy na świecie to jednak ja muszę dorzucić swoje trzy grosze talentu żeby efekt był taki jakiego oczekujemy.

Gdzie zrobić jesienną sesję z rodziną?

Jesienną sesję rodzinną możemy wykonać wszędzie gdzie widać znaki jesieni. Łąka, las, park ale wiadomo, że ja będę namawiać Was na plażę. Wiadomo też na jaką plażę, na Górkach Zachodnich w Gdańsku. Przy tej plaży przepięknie żółcą się krzewy dzikiej róży, jest też namiastką łąki i las. 

Jeśli lubisz szum morza, wiatr we włosach i piasek w butach to namawiam Cię serdecznie na sesję jesienną na plaży.

Jak się ubrać na sesję jesienną na plaży?

  1. Jak się ubrać na sesję jesienną na plaży. Po pierwsze rozsądnie, adekwatnie do pogody.
  2. Po drugie, ważne żeby wszystkie osoby biorące udział w sesji plenerowej ubrane były w tym samym stylu i zbliżonej kolorystyce. Zachęcamy do kompozycji nieformalnych, naturalnych i wygodnych. Najlepiej ograniczyć się do dwóch kolorów i ewentualnie trzeciego na dodatki. Ponieważ mówimy o sesji jesiennej, ważne żeby wasze stroje były w kolorystyce jesiennej lub się z nią dopełniały.

Sesja jesienna z rodziną na plaży w Gdańsku.

chętnie odpowiem na twoje pytania