Sesja rodzinna w plenerze

Sesja rodzinna w plenerze

Sesja rodzinna w plenerze.

Sesja rodzinna w plenerze typu lifestyle to ciekawa pamiątka. A w tym przypadku to również świetny prezent dla ukochanej siostry z okazji urodzin. Zdjęcia rodzinne ze wspólnego spaceru z założenia miały być niepozowanym reportażem. Wspólnie ganialiśmy po lesie, oczywiście modele trochę więcej, a wszystko po to żeby nasycić zdjęcia ruchem i emocjami. Podczas sesji rodzinnej w plenerze ale nie tylko, dominują zdjęcia reportażowe. Na tym jednak nie poprzestajemy. Zawsze wykonuję również zdjęcia portretowe. Portrety wśród zieleni mają bardzo tajemniczy i jednocześnie romantyczny klimat. Las jest kopalnią bez dna jeśli chodzi o gotowe aranżacje do zdjęć. Mamy nieskończoną liczbę możliwości ustawiania się „na tle” oraz bez liku akcesoriów.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Fotograf na sesję rodzinną w plenerze.

Pomysły na sesję rodzinną w plenerze.

Sesja rodzinna w plenerze to:

  1. przede wszystkim wspólny spacer, podczas którego zachowujecie się jak zazwyczaj. Może się Wam wydawać, że to nic wyjątkowego i słaby materiał na zdjęcia. Nic bardziej mylego. Obserując Was staram się wyłapywać momenty jak okazujecie sobie czułość. Wasze wspólne uśmiechy, spojrzenia to cudownu budulec wspomnień po latach.

Sesja rodzinna na łące.

2.dobre światło. Gdy mamy słoneczny dzień i do tego okolice południa, sejsa rodzinna na łące byłaby nie lada wyzwaniem. W lesie takie tródne warunki to wręcz atut. Silne światło przebijające się przez korony drzew daje bardzo plastyczne efekty. Zielone liście rozświetlone mocnym słońcem nabierają niesamowitych kolorów i soczystości. Wychodząc na leśną polanę możemy wykonać kilka ujęć pod światło. Uwielbiam zdjecia robione pod światło. Oprócz niesamowitych efektów jakie się osiąga, jest to też patent na zdjęcia w pełnym słońcu. Kiedy nacieszyny się już słońcem, możemy wejść nieco głębiej w las. Rozproszone, miękkie światło jest super do portretów. Pozwala nam skupić uwagę odbiorcy na temacie zdjecia i nadać mu tajemniczy klimat.

Sesja rodzinna w lesie.

3. Gdy w sesji rodzinnej biorą udział starsze dzieci, możecie pobawiś się w botaników odkrywców. Zaangażowanie dzieci w zadania lub zabawę pozwala odciągnąć ich uwagę od fotografa. Gdy zapominacie o aparacie i łapiecie luz sesja rodzinna w plenerze wyjdzie bardziej naturalnie. Cociaż dotyczy to każdego rodzaju sesji, zwłaszcza lifestylowych.

chętnie odpowiem na twoje pytania