sesja kobieca
sesja kobieca

Jaki prezent na Dzień Kobiet?

Sesja zdjęciowa w prezencie na Dzień Kobiet?

Jaki prezent na Dzień Kobiet, a to zależy. Jeśli jesteś Kobietą to zachęcam zrób sobie taki prezent, który cię ucieszy. Np. kobieca sesja zdjęciowa, która nie dość że zrobi tobie przyjemność dziś ale również będzie cieszyła Twoje serce i oczy za parę lat.  A im więcej lat minie tym będzie cieszyć bardziej. Myślę, że to nie jest egoistyczne podejście, ponieważ Twój partner/mąż również poczuje się obdarowany. 

Jeśli jesteś mężczyzną również zachęcam do tego samego. Oczywiście nie do zrobienia sobie sesji kobiecej, tylko do sprezentowania jej swojej partnerce/żonie. Myślę, że to dosyć nieszablonowy prezent i efekt ŁAŁ jest gwarantowany.

Sprawdź ofertę / Umów sesję

Kobieca sesja zdjęciowa.

Sesja portretowa w prezencie.

Jeśli nie sesja kobieca, to może portretowa. Każda z nas, kobiet jest dziś na innym etapie porozumienia ze sobą,  samoakceptacji, samouwielbienia itp. Może nie jesteś gotowa na odważną sesję, a może chciałabyś ale nie wiesz czy się odważysz, a może Twoja natura mówi nie to nie mój klimat, to zbyt wiele. I to wszystko jest ok. Rozumiem to, i to nawet bardzo, bo gdybym miała drugie imię to brzmiało by ono Wątpliwość.  

Zaproszenie na sesję zdjęciową.

Ale nie była bym sobą gdybym wszystkiego nie kwestionowała i nie próbowała sprawdzić (bo przecież wszyscy się mylą tylko nie ja). Doświadczanie życia po swojemu daje mi wiele okazji do wykrzyczenia światu swoich sukcesów i jeszcze więcej, do zatajania swoich porażek. A więc „do brzegu”: jeśli nie wiesz czego chcesz lub wiesz ale się tego boisz, zapraszam Cię na sesję portretową. Może to być sesja w wielkim, czarnym golfie. Na wszelki wypadek zabierz również czarną marynarkę i bluzkę z dekoltem. Pamiętaj również o ładnym, czarnym staniku, nie wiadomo kiedy powiesz stop. To co wiem na pewno to to, że będziesz zachwycona efektem nasze współpracy.

chętnie odpowiem na twoje pytania