sesja-niemowlęca-Gdańsk

Sesja niemowlęca

Sesja niemowlęca w białym studio

Sesja niemowlęca to dobry pomysł w dwóch przypadkach:

  1.  Gdy chciałaś a nie mogłaś wykonać sesji noworodkowej. Powodów jest tyle co osób. Czasami lepiej jest odpuścić i wykonać sesję niemowlęcą zamiast noworodkowej. Niż wdrażać ambitny plan mimo złego samopoczucia Twojego lub maleństwa.
  2. Byłaś na sesji noworodkowej , na której otrzymałaś ode mnie zaproszenie rabatem -10% na sesję niemowlęcą. Takie zaproszenie ważne jest aż do roczku maleństwa, więc Twój skarb na pewno zmieni się na tyle by to uwiecznić. Jeśli byłaś u mnie na sesji noworodkowej a ja nie wręczyłam Tobie w/w zaproszenia (to tylko dowód na to że jestem marketingowym loserem) i tak czuj się zaproszona 🙂 Wystarczy poruszyć temat podczas umawiania sesji.
Sprawdź ofertę / Umów sesję

Sesja niemowlęca z mamą.

Sesja niemowlęca w studio to dobry wybór.

Tak wiem, wychodzi na to, że zawsze warto wykonać sesję niemowlęcą. Ale popatrz na poniższe zdjęcia i spróbuj powiedzieć, że nie warto. 

Jak się przygotować do sesji niemowlęcej?

  1.  Jeśli sesja wykonywana jest u mnie w studio to należy mieć ze sobą: pieluszki na zmianę, jedzonko dla maleństwa, i smoczek jeśli używa.
  2. Dla maleństwa mam wybór ubranek w naturalnym stylu. Są to ubranka zarówno dla dziewczynek jak i dla chłopców. O bardzo naturalnej i neutralnej kolorystyce.

Jak przygotowują się rodzice na sesję niemowlęcą?

  1.  Na sesji niemowlęcej rodzice występują we własnych strojach. To co jest najistotniejsze to zasada „im więcej białego, tym lepiej”. Zawsze sugeruję białe bluzki, sukienki oraz beżowe, brązowe, szare lub dżinsowe spodnie. Ważne jest również aby ubrać się swobodnie i wygodnie, oraz w naturalnym stylu.
  2. Warto pamiętać o przygotowaniu swoich dłoni do sesji. Na pewno będą widoczna na zbliżeniach. 

Co zabrać dla maluszka na sesję niemowlęcą?

Zawsze przed każdą sesją przeprowadzam konsultacje, na których ustalamy szczegóły stroju oraz przekazuję inne ważne informacje. 

Sprawdź ofertę / Umów sesję